КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Диспорт у лікуванні гіпергідрозу: якісно, тривало і безпечно!

Лікування гіпергідрозу Диспортом

Багато специфічних і непоширених захворювань піддаються лікуванню тільки ботулінічними токсинами. Наприклад, гіпергідроз, який не слід плутати з підвищеним потовиділенням. Лікування гіпергідрозу Диспортом визнано найбільш економним і ефективним не випадково.

Ботулотоксини знайшли широке застосування в естетичній медицині: вони вирівнюють шкіру в зоні мімічних зморшок і служать в якості шкірного наповнювача. Найчастіше препарати Ботокс, Диспорт ми відносимо до сфери краси, незважаючи на їх терапевтичну місію.

Що відомо про гіпергідроз?

Природа походження цього захворювання достатньо не вивчена. Причини гіпергідрозу лікарі списують на неблагополучну екологічну обстановку, часті стреси, збої в роботі нервової системи. Немає чіткого списку факторів, які викликають гіпергідроз, але з якогось моменту симпатична нервова система починає працювати неправильно, що спричиняє підвищену активність потових залоз.

Не потрібно плутати гіпергідроз з підвищеним потовиділенням. Друге має епізодичний характер і проявляється під час фізичної активності, спекотної погоди, у стресовій ситуації. Гіпергідроз — це патологічне, надмірне потовиділення, яке не дає про себе забути в нормальній обстановці, кімнатній температурі і т. д.

Гіпергідроз — це діагноз, який ставить лікар. Якщо вам здалося, що ви багато і безпричинно потієте, це не привід призначати собі лікування Диспортом самостійно. Спочатку вас чекають аналізи крові на гормони і хвороботворні бактерії, УЗД щитовидної залози, потім — висновок лікаря-ендокринолога.

Гіпергідроз проявляється у двох формах — локальній і загальній. Визначити їх може тільки лікар, впевнившись, що це самостійне захворювання, а не один з симптомів сторонніх патологій, про які пацієнт не знає.

Потовиділення — невід’ємний процес для нормальної роботи терморегуляційної системи. З потом з організму виводяться продукти обміну речовин і зайва рідина. Але надмірне потіння не тільки викликає дискомфорт, але і становить загрозу для здоров’я.

Антиперспіранти і тальк у таких випадках безсилі, вони усувають зовнішні прояви проблеми. Потрібно врегулювати діяльність розбурханої симпатичної нервової системи. Зробити це можна за допомогою ін’єкцій Диспорту.

Лікування гіпергідрозу Диспортом

Основний компонент препарату — сироватковий альбумін людини, адаптований під потреби естетичної косметології. Цей елемент відноситься до ботулінічних токсинів, які, потрапляючи в організм в необробленому вигляді, провокують сильне отруєння і руйнують центральну нервову систему. Це захворювання називається ботулізм.

Препарат Диспорт містить цю отруту в тій дозі, в якій він блокує передачу нервових імпульсів у клітинних синапсах, при цьому залишаючись абсолютно безпечним для організму. У косметології ін’єкції Диспорту застосовують для розгладження зморшок. Його вводять в область мімічних м’язів, де він надає тимчасову паралітичну дію на нервові закінчення клітин. В результаті вимушеного розслаблення м’язів, зморшки над ними розгладжуються.

Аналогічний ефект від ботулінотерапії спостерігається при лікуванні гіпергідрозу. Якщо головний мозок надсилає імпульси до потових залоз, то Диспорт робить їх нервові волокна несприйнятливими до цих сигналів. В результаті робота потової залози припиняється, і секреція протягом певного часового відрізка відсутня.

Тривалість лікування

На жаль, накопичувального ефекту при ботулінотерапії не спостерігається. Робити ін’єкції необхідно знову і знову, як тільки припиняється дія Диспорту. Наскільки шкідливі регулярні ін’єкції для конкретної людини, може визначити тільки лікар.

Першого сеансу ботулінотерапії зазвичай вистачає на 6-9 місяців. Регенерація нервових закінчень клітин за цей період завершується, після чого потрібно повторити ін’єкції. Термін дії Диспорту може скорочуватися або збільшуватися залежно від індивідуальних особливостей організму.

У перший час період дії ботулінотерапії прямо пропорційний дозі. Чим більше одиниць Диспорту введено в місце локалізації гіпергідрозу, тим довше не знадобиться наступний сеанс.

Право вводити Диспорт при гіпергідрозі належить тільки кваліфікованому лікарю в клініці. Ні в якому разі не можна проводити ін’єкції на дому. Справа не тільки в специфічності препарату, але і в необхідності супутніх процедур, без яких неможливе якісне лікування гіпергідрозу.

Все ще сумніваєтесь у ефективності Диспорту при гіпергідрозі? Краще один раз спробувати і впевнитися у якісному результаті. Запрошуємо на лікування гіпергідрозу у Вінниці у центрі PrincessVAB!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *