Методи корекції носо-губних складок у Вінниці
Якщо очі — дзеркало душі, то по губах легко визначається вік. Носогубні складки, тонка сіточка зморшок, суха шкіра додають не один десяток років і одночасно знижують вашу самооцінку. Зверніться до професіоналів — і посміхатися ви будете набагато частіше, а головне, сміливіше!
Коли мова йде про найбільш делікатні зони обличчя, багато хто відразу ж згадуює про області навколо очей. Насправді проблеми шкіри навколо очей і біля губ приблизно однакові. Мінімум сальних залоз, тонка шкіра, підвищена м’язова активність — ось невтішний список чинників, що провокують раннє старіння шкіри в області носогубного трикутника.
З віком молодих клітин утворюється все менше, захисний бар’єр слабшає, поступово втрачається здатність до регенерації. Шкіра швидко витрачає частину своєї природної енергії. Але головне, сповільнюється процес вироблення колагену і еластину, зменшується кількість колагенових волокон сполучної тканини, що відповідають за пружність шкіри. Волокна просто не можуть утримувати стільки вологи, скільки раніше, що неминуче призводить до зневоднення і, відповідно, до появи зморшок.
Якщо говорити про область навколо губ, то одним з основних факторів раннього старіння є активна міміка. Круговий м’яз рота досить сильний і, коли скорочується, неминуче тягне за собою шкіру. Якщо в молодості шкіра швидко відновлюється, то в більш старшому віці м’язи розслабляються, а сліди на шкірі, на жаль, залишаються. Це можуть бути як вертикальні зморшки, так і носогубні складки. Останні бувають яскраво вираженими як через активну артикуляцію, так і з-за неправильного прикусу або особливостей будови обличчя.
Попередити їх появу практично неможливо, єдиний вихід — звести всі емоції до мінімуму. Після 40 років виникають так звані «кисетні» зморшки на верхній губі, а також в області підборіддя. Особливо вони виражені у курців, так як рухи, які робить людина, затягуючись сигаретою, теж активізують міміку. Після 50 років процеси старіння прискорюються, шкіра навколо губ і під носом стає в’ялою, сухою як пергамент, покривається тонкою сіточкою зморшок.
ЗАПОВНИТИ ПОРОЖНЕЧУ…
Сьогодні сучасна косметологія пропонує багато способів корекції вікових змін шкіри — від найрадикальніших до максимально природних. Останні не тільки не травмують шкіру, але і є відмінною профілактикою подальшого старіння
Поки неглибоких зморшках, при досить молодій шкірі, оптимально обмежитися бережною, але ефективною стимуляцією її потенціалу, тобто запустити природні процеси її омолодження. Ці завдання вирішує метод біоревіталізації, що представляє собою ін’єкції препаратів на основі гіалуронової кислоти та, плазмоліфтинг.
Гіалуронова кислота є одним з основних компонентів позаклітинного матриксу, що забезпечує механічну підтримку шкірного каркасу. З часом зв’язки всередині матриксу руйнуються, що є однією з причин старіння шкіри. Метод біоревіталізації діє на декількох рівнях: виконує роль філера, тобто зменшує неглибокі зморшки, відновлює водний баланс шкіри, підвищує її еластичність і надає їй тонус. Головна родзинка біоревіталізації в тому, що вже після першої процедури клітини починають виробляти власний колаген і гіалуронову кислоту. Для отримання оптимальних результатів слід провести не менше трьох сеансів біоревіталізації з невеликою перервою у два-три тижні. Після цього організм отримує достатню кількість гіалуронової кислоти і «працює» з нею протягом п’яти-шести місяців.
Плазмоліфтинг є найбільш сучасним інструментом у позбавленні ранніх зморщок. Цей метод єффективно і на більш тривалий час позбавляє проблеми носогубних складок і не тільки.
Якщо зморшки досить виражені, а у вас немає ні часу, ні терпіння, допоможе контурна пластика. В основі цього методу лежить проста ідея: навіщо підтягувати шкіру, якщо можна заповнити її зсередини спеціальними препаратами? Такі препарати називаються філерами (від англійського to fill — «заповнювати») і бувають вони як синтетичними, так і біосумісними, тобто створеними на основі натуральних компонентів. До першої групи належить відомий силікон, а також препарати на основі поліакриламіду та поліметилметакрилату. Перший препарат давно не в пошані, а два останніх ще використовуються для корекції глибоких, складних зморшок, в тому числі носогубних складок. Правда, у фахівців ставлення до них неоднозначне.
Синтетичні наповнювачі дають помітний, а головне, стійкий ефект, і це чималий плюс. Втім, є і величезний мінус: такі препарати поводяться непередбачувано, мігрують, нерідко викликають запалення, так як, по суті, являють собою чужорідний матеріал, який організм активно відторгає.
Якщо говорити про біосумісні филлери, треба відзначити гелі на основі колагену, а також пофіллінг (метод з використанням ін’єкцій власного жиру). На жаль, вони теж мають ряд істотних недоліків. Колаген, наприклад, потенційно алергенний, а жирова тканина взагалі може повести себе непередбачувано. Не дивно, що у списку сучасних філлерів пальма першості належить препаратів гіалуронової кислоти, таким як «Рестилайн» (Restylane), «Хилаформ» (Hylaform), «Ювідерм» (Juvlderm). На відміну від препаратів для біоревіталізації вони містять не вільну, а хімічно пов’язану гіалуронову кислоту. За рахунок цього забезпечується присутність матеріалу в тканинах. Головне завдання — відновлення наявного дефіциту об’єму м’яких тканин, розгладження поверхні шкіри. Важливо пам’ятати, що препарати відрізняються за ступенем в’язкості, що і визначає механізм їх дії. Втім, все суто індивідуально.
Ефект від контурної пластики триває близько року. Потім гіалуронова кислота благополучно розсмоктується, і ви можете знову повторити процедуру, це абсолютно безпечно. Безумовно, для багатьох пацієнтів принципове питання не тільки якості, але і ціни, тому багато хто намагається знайти для себе найбільш прийнятний варіант і вирішуються на ін’єкції «Ботоксу». Кілька уколів блокують передачу нервових імпульсів до м’язових волокон, в результаті вони «засинають», а зморшки швидко розгладжуються. Чим більше доза введеного препарату, тим швидше настане ефект.
Як правило, перші результати ви побачите вже через кілька днів. Наберіться терпіння — і будете насолоджуватися ними не менше року. За ціною цей спосіб дуже доступний, але на відміну від контурної пластики володіє значним списком «підводних каменів». Оскільки робота йде не з шкірою, а з круговим м’язом рота, важливе почуття міри, інакше лице набуває неприродне, застигле вираження. В окремих випадках порушується міміка, стає важко жувати, посміхатися, сміятися, а також вживати рідку їжу. Для лікаря визначити необхідну дозу не є проблемою, але звичайний косметолог, якщо він не пройшов спеціальні курси і не отримав сертифікат на право роботи з «Ботоксом», може зіпсувати ваше обличчя мінімум на півроку. Ще одна проблема «Ботоксу» в тому, що якщо застосовувати його постійно, з часом мімічні м’язи «розліняться», тобто, простіше кажучи, атрофуються.
У нашому центрі використовуються практично усі методи боротьби з носогубними складками. На наступних фото Ви маєте змогу оцінити результат роботи нашого косметолога.
СТЕРТИ ЗАЙВЕ
Коли зморшок стає багато, шкіра втрачає тургор, стає сухою і млявою, контурна пластика безсила. Настає час шліфування — лазерного або хімічного, зокрема, фенолового пілінгу. На відміну від поверхневого і серединного він впливає на рівні дерми. По суті, це хімічний опік третього ступеня. З іншого боку, це єдина методика, яка справляється з найбільш глибокими віковими зморшками, в тому числі з «зморшками курця». До того ж феноловий пілінг сьогодні зовсім не той, що застосовувався раніше. Препарати минулого покоління були дуже агресивними, а сама процедура прирівнювалася до повноцінної операції з усіма властивими їй атрибутами (перебування в стаціонарі, загальний наркоз, моніторинг серця, печінки і нирок).
Для подібних цілей використувується також ретиноловий пілінг. Він є більш м’якішим. Його застосування менш травматичне для шкіри, а результат не відрізняеться.
Сьогодні пілінг виконується в кабінеті косметолога, не вимагає загальної анестезії, навіть якщо фахівець використовує високі концентрації препаратів. Це досягається завдяки використанню запатентованих методик нейтралізації і допомагає уникнути видимих пошкоджень шкіри, таких як еритема або сильне лущення. «Нове» обличчя ви побачите вже через тиждень. Якщо результат вас не влаштує, процедуру можна повторити ще кілька разів.
Найсучаснішим способом корекції зморшок будь глибини був і залишається лазер. Останнє досягнення сучасної косметології — фракційна лазерна шліфовка. Технологія забезпечує рівномірний розподіл випромінювання лазера в тканини, створюючи при цьому основу для нового рівня процедури.
Записатись на корекцію носогубних складок у Вінниці Ви можете за телефонами нижче:
(097) 49 08 990
(0432) 68 01 52
Залишайтеся гарними! Всього найкращого!
Добавить комментарий