КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Курси косметологів у Вінниці на базі центру «PrincessVAB «

Раді вам повідомити, що на базі нашого центру відкриваються курси косметології у Вінниці. Лекції будуть проводитись в аудиторіях Вінницького медичного коледжу.

Після закінчення курсів видається диплом державного зразка з присвоєнням кваліфікації, відповідно до класифікації Міністерства Освіти і Науки України.

Навчання відбувається за індивідуальним графіком в міні групах.

Існує три форми навчання: теоретична частина, практична робота в косметологічному кабінеті, відвідування майстер-класів. Практична робота становить 75 -85% курсу, відбувається в сучасно обладнаному косметологічному кабінеті, на професійній косметиці під керівництвом висококваліфікованого викладача.

Майстер-класи для професіоналів є невід’ємною частиною навчального процесу. В рамках майстер-класів проходить, як безпосередній показ косметологічної процедури, так і лекційна частина, присвячена актуальним розділам косметології.

Майстер класи читає лікар-дерматолог Бойчук Валентина Анатоліївна.У процесі навчання задіяні  професійні косметичні лінії «Dr. Spiller»«Christina» та «NanoDerm», які наш центр представляє ексклюзивно на Україні. Це дає можливість студентам з перших занять проводити процедури згідно всіх прийнятих норм та правил.

Записатись на курси можна звернувшись до нашого центру, або зателефонувавши нам.

Працевлаштування після навчання не є для наших випускників проблемою. Наші випускники успішно працюють у відомих салонах та центрах краси по всій Україні.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *