КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Як доглядати влітку за жирною та проблемною шкірою?

Літній догляд за проблемною шкірою

Літній догляд за проблемною шкірою

З настанням літа власники жирної проблемної шкіри починають відчувати особливий дискомфорт. Адже кількість факторів, що негативно впливають на  стан шкіри в жарку погоду зростає. Не покращує ситуацію і те, що пацієнти, які роблять регулярні косметологічні процедури, з приходом пори відпусток рідше відвідують свого косметолога. Тому, просто необхідно мати під руками план домашнього догляду за проблемною шкірою влітку.

На замітку

Невеликі дози UV-випромінювання необхідні для організму, і власникам жирної шкіри подобається, що запальні процеси стають менш помітні, коли вона покривається засмагою. Існує помилкова думка, ніби сонячні промені допомагають усуненню вугрів. Це не так. Надмірна жирність шкіри, вугрі та себорея, — такі порушення роботи сальних залоз протікають з ремісіями саме в літній період. Сонячні ванни не повинні сприйматися як лікування. Надмірна інсоляція тільки посилює функцію сальних залоз, підвищує зчеплення корнеоцитів, що призводить до закупорки проток сальних залоз і потовщення рогового шару. Крім того, придушуються бактерицидні властивості сального секрету і створюються умови для розвитку піококкової інфекції, що призводить до подразнення шкіри і запалення вугрів.

Не варто забувати, що UV-випромінювання здатне пригнічувати шкірний імунітет, оскільки шкіра — основне місце імунологічної активності, і однією з причин виникнення себореї служить саме вплив негативних факторів зовнішнього середовища на шкіру і організм!

При виборі стратегії по догляду за жирною шкірою потрібно оцінити ступінь жирності, тонус шкіри, спадковість, схильність до алергічних реакцій, фотореактивний стан водно-ліпідної мантії і тургор. Потім призначається методика професійного догляду.

Кількість процедур, рекомендованих для жирної шкіри в умовах звичайного косметичного кабінету, — від однієї до трьох на тиждень, залежно від її стану та наявності запальних процесів. Незалежно від вікової групи, короткий протокол процедури можна звести до вирішення наступних завдань:

• зняття ороговілих клітин

• видалення надлишків шкірного сала

• очищення і звуження пір

• відновлення шкірного бар’єру

• припинення подразнення і запалення

• профілактика та корекція вікових змін

Прибрати ороговілі клітини з поверхні шкіри, очистити і скоротити пори, зняти запалення, — з цими завданнями справляється механічна чистка обличчя. Це утому випадку, коли до процедури немає протипоказань.

Альтернативою механічному впливу на шкіру зараз стала щадна чистка обличчя, при її проведенні чергують пілінги різного складу та механізму впливу в поєднанні з лосьйонами, масками та кремами.

Влітку при проведенні салонних процедур для жирної шкіри гостро постає питання використання пілінгів. Погляди косметологів розходяться: хтось вважає, що пілінги влітку робити можна, хтось відмовляється від цієї процедури. Але всі сходяться в одному: у період сонячної активності не варто проводити глибокі, серединні пілінги і лазерну шліфовку, оскільки такі процедури можуть спровокувати підвищену світлочутливість шкіри.

Завдання на літо

Як було зазначено вище, відвідування косметолога влітку зводиться до мінімуму, тому основну ставку доводиться робити на правильний домашній догляд. Виробники професійної косметики надають величезний вибір ліній, спрямованих на корекцію тих чи інших естетичних недоліків.

З допомогою косметолога необхідно підібрати і розробити програму домашнього догляду влітку так, щоб звести до мінімуму всі несприятливі фактори.

Перший етап  домашнього завдання — правильна процедура очищення. Прагнучи позбутися від жирного блиску і почервонінь, власники проблемної шкіри часто вдаються до допомоги маскувальних засобів та декоративної косметики. І шкірне сало, змішуючись з косметичними засобами, немов губка вбирає в себе різні забруднюючі речовини. Отже, необхідно докладати додаткові зусилля, щоб добре очистити шкіру.

Проводити очищення слід не частіше двох разів на день, більш часте умивання тільки підвищить вироблення шкірного сала. При цьому можна використовувати гелі, пінки і муси на основі м’яких ПАР, в якості активних компонентів до їх складу повинні входити натуральні ефірні масла лаванди, розмарину, екстракти шавлії, звіробою, обліпихи, ромашки, алтея, мінералів та лікувальних грязей.

Косметологам часто доводиться стикатися з тотальним знежиренням шкіри у підлітків. Вони прагнуть позбавитися від жирного блиску шкіри, фанатично протираючи її засобами, що містять спирт, саліцилову кислоту, мило. У такому випадку завдання косметолога — звернути на це увагу батьків і підібрати щадний засіб для умивання і тонізації шкіри. Тонізація, як завершальний етап процедури очищення шкіри, має важливе значення. Обробка тоніком сприяє підвищенню природної здатності шкіри утримувати вологу. Тому для тонізації підійдуть м’які лосьйони, які добре регулюють секрецію сальних залоз, стягують пори, сприяють регенерації і оновленню клітин епідермісу і збереженню кислотного балансу шкіри, надають антисептичну дію.

Раз чи два на тиждень можна використовувати м’який шліфуючий пілінг. Він виявляє кератолітичну дію, звільняє жирну шкіру від ороговілого шару клітин. Можна використовувати м’які пілінги і скраби, у складі яких є зернові частинки, мінерали Мертвого моря, морські водорості, масла бабасу, календули, жожоба, екстракти подорожника, ананаса, цитрусів, ехінацеї, огірка, алое і ромашки, гліцерин. Подібні процедури мають дуже ефективну дію.

При підборі масок для жирної проблемної шкіри потрібно звернути увагу на засоби, що звужують пори з високим вмістом ментолу. Їх приємна охолоджуюча дія спрямована не тільки на те, щоб скорочувати пори, поглинати надлишок шкірного сала, вирівнювати текстуру шкіри, але і на те, щоб зменшувати запалення.

Зволоження та живлення теж ніхто не відміняв: сьогодні є цілий арсенал засобів на легкій гелевій основі. Вони допомагають підтримувати гідроліпідний баланс шкіри і дають їй дихати.

Головний ворог жирної проблемної шкіри влітку — активне UV-опромінення, а незамінний друг і помічник — сонцезахисний крем. При підборі такого засобу перевагу краще віддати продуктам з фізичними фільтрами на основі діоксиду титану, оксиду цинку (має підсушуючий ефект) або з комбінацією хімічних і фізичних фільтрів.

Отже, головне завдання – правильно підібраний комплекс засобів та обов’язкове виконання всіх необхідних процедур. Адже, незважаючи на примхливий характер жирної шкіри, не можна не згадати  головне — вона дуже довго залишається молодою.

У центрі Princess вам нададуть кваліфіковану консультацію. Косметолог розробить індивідуальний план домашнього догляду за шкірою, підбере професійну косметику.

Всього найкращого! Залишайтесь гарними!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *