КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Як доглядати за шкірою восени?

Як доглядати за шкірою восени?

Після активного сонця, вітру і морської води твоя шкіра нагально потребує спеціального догляду. Набутий за час відпустки бронзовий відтінок поступово змивається, а на зміну йому приходить лущення, і деколи навіть подразнення шкіри.

Що ж робити в такому випадку? З цієї статті ви дізнаєтеся, як відновити шкіру після літа і повернути їй еластичність, пружність і здоровий вигляд. Адже засмагаючи на пляжі, вам навряд чи спадало на думку, що засмага, нехай навіть бездоганна і красива – це опік шкіри. Легкий, але опік, і після нього ваша шкіра потребує спеціального догляду.

Догляд за шкірою після літа

Хворобливий вигляд шкіри після літа в першу чергу обумовлений її зневодненням. Чому так відбувається? Давайте подумаємо. Палюче сонце, вітер, морська сіль, хлорована вода в басейні, кондиціонери, в кінці кінців… Всі ці фактори порушують природний баланс вологи в шкірному покриві, викликаючи подразнення, лущення, свербіж, часом загострення вугрової висипки і затемнення веснянок (або ж утворення нових пігментних плям). А ультрафіолетові промені провокують не тільки зневоднення, але і старіння шкіри.

Очищення шкіри.

Саме тому основний акцент у догляді за шкірою після літа повинен бути зроблений на її якісному зволоженні. Але повноцінне зволоження неможливо без першого етапу догляду за шкірою – очищення, зокрема, очищення від ороговілих мертвих клітин з поверхні шкіри, з-за яких вона часто виглядає грубою і лущиться.

Необхідно звернути увагу, що очищення шкіри в осінній період, має бути м’яким. Не варто використовувати жорсткі скраби, які можуть травмувати і без того уражені клітини шкіри.

В якості скрабу можна використовувати спеціальні косметичні засоби, що містять альфа-гідро кислоту, або скористатися цукровий скрабом, приготованим в домашніх умовах.

Для обличчя, де шкіра більш ніжна і чутлива, очищення можна провести з допомогою парових ванночок (використовуючи для цього, наприклад, відповідний відвар трав).

Зволоження шкіри

Після того, як шкіра очищена, можна переходити і до зволоження. Оскільки ваша шкіра зараз не тільки пересушена, але і позбавлена природного захисного бар’єру, її зволоження повинно супроводжуватися повноцінним живленням.

Для цього можна використовувати живильні креми, збагачені вітамінами або рослинними екстрактами. Наприклад, алое віра або перцевої м’яти. Ці рослини мають здатність заспокоювати подразнену, травмовану шкіру, знімати запалення і активізувати регенерацію клітин.

Для повноцінного відновлення балансу необхідних елементів в клітинах шкіри зверніть увагу на засоби, які містять жирні кислоти. Якісне живлення шкіри зможуть забезпечити масла жожоба, оливи та каріте. Вони не лише плекають, але й усувають лущення і пом’якшують шкіру.

Не слід відмовлятися і від консультації косметолога. Можливо вашій шкірі не завадять і такі процедури як плазмоліфтинг, пілінг чи професійна очистка. Хто, як не лікар, знає що саме потрібно вашій шкірі?

Всього найкращого!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *