КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Курси косметологів у Вінниці на базі центру «PrincessVAB «

Раді вам повідомити, що на базі нашого центру відкриваються курси косметології у Вінниці. Лекції будуть проводитись в аудиторіях Вінницького медичного коледжу.

Після закінчення курсів видається диплом державного зразка з присвоєнням кваліфікації, відповідно до класифікації Міністерства Освіти і Науки України.

Навчання відбувається за індивідуальним графіком в міні групах.

Існує три форми навчання: теоретична частина, практична робота в косметологічному кабінеті, відвідування майстер-класів. Практична робота становить 75 -85% курсу, відбувається в сучасно обладнаному косметологічному кабінеті, на професійній косметиці під керівництвом висококваліфікованого викладача.

Майстер-класи для професіоналів є невід’ємною частиною навчального процесу. В рамках майстер-класів проходить, як безпосередній показ косметологічної процедури, так і лекційна частина, присвячена актуальним розділам косметології.

Майстер класи читає лікар-дерматолог Бойчук Валентина Анатоліївна.У процесі навчання задіяні  професійні косметичні лінії «Dr. Spiller»«Christina» та «NanoDerm», які наш центр представляє ексклюзивно на Україні. Це дає можливість студентам з перших занять проводити процедури згідно всіх прийнятих норм та правил.

Записатись на курси можна звернувшись до нашого центру, або зателефонувавши нам.

Працевлаштування після навчання не є для наших випускників проблемою. Наші випускники успішно працюють у відомих салонах та центрах краси по всій Україні.

 

22 Responses to Курси косметологів у Вінниці на базі центру «PrincessVAB «

 1. доброго дня скажіть яка ціна курсів і як ви займаєтест мається на увазі години.

 2. admin:

  Ольга, за додатковою інформацією звертайтесь за оцими телефонами: (097) 49 08 990, (067) 91 48 607. Курси в цьому році розпочинають роботу кожного 10 числа місяця.

 3. ольга:

  яка ціна курсів?скільки людей в групі? тривалість курсів?

 4. Анастасия:

  Мені випала змога пройти курси по косметології у Бойчук Валентини Анатоліївни — лікаря дерматолога,косметолога, викладача Вінницького медичного коледжу. Сказати ,що задоволена , це не скати нічого, я в захваті від отриманої інформації, навичок та можливостей, які були мені відкриті. Валентина Анатоліївна проводила не лише теоретичні заняття ,але й відразу включила нас в практичну діяльність . У курсантів була змога виконувати усі маніпуляції в косметологічному кабінеті під її наглядом .За період навчання нас було ознайомлено із більшість марок професійної косметики не лише на практиці ,але й особисто із їх представниками в місті ( це досить великий плюс для того щоб працювати самостійно ). Також ми приймали участь в численних презентація, семінарах , та майстер-класах абсолютно безкоштовно. Після отриманих знань та диплому я можу вільно працювати у сфері косметології.

 5. Сергей:

  у вас на сайте в нижнем левом углу ошибка в e-mail: princessvab@gmai.com

 6. Марта:

  Доброго дня. А для навчання потрібна медична освіта?

 7. Вероника:

  Доброго дня. Скажіть, будь ласка, яка ціна курсів? і чи є можливість навчатись без медичної освіти?

  • admin:

   Будь-ласка, зателефонуйте! Ціна визначається у залежності від Вашої освіти. Без медичної освіти Ви не зможете виконувати у повному обсязі роботу косметолога, а точніше робити ін’єкції. 0974908990. Всього найкращого!

 8. Юлія:

  не працює ваш телефон не можу додзвонитися

 9. Тетяна Борисюк:

  Доброго дня,маю середню медичну освіту. Яка вартість курсів косметології та яка їх тривалість???

 10. Світлана:

  Доброго дня !Хотіла б записатися на курси!З якого числа ви набираєте групи?Дякую!

 11. Світлана:

  Доброго дня !З якого числа ви набираєте групи?Дякую!

 12. Світлана:

  Доброго дня!Маю вищу медину освіту і хотіла б пройти курси косметолога !Яка ціна курсів і на коли можна записатися?

 13. Марина:

  Доброго дня.У вас можно пройти курси з естетичної медицини або методики ін’єкцій окремо?Якщо є,то ціну скажіть будь ласка. Я маю медичну освіту і курси загальної косметології.

  • admin:

   Доброго дня! Так можна окремо курс методики ін’єкцій. Тривалість 3-5 днів. Ціна 50 євро.

 14. Вікторія:

  Доброго дня скажіть будь ласка чи можна у вас пройти курси тільки чистка лиця та маски без інєкцій.я маю медичну освіту.і яка ціна?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *