КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Метод AUTOSOMA: краса за допомогою ресурсів свого організму

Плазмоліфтинг Аутосома у Вінниці

Метод AUTOSOMA (АУТОСОМА)

– індивідуальний аутологічний підхід і використання власних ресурсів організму.

Коли акторів або моделей запитують про секрети їх краси і молодості, вони зазвичай дають стандартну відповідь – «Багато води, свіжі фрукти і овочі, здоровий сон і хороші гени». Чи це правда? Ні! Тільки наполовину!

Зараз ми знаємо, як і чому шкіра стоншується, і виникають зморшки в процесі старіння – з віком значно знижується природна кількість стволових клітин, фібробластів і загальна кількість клітин шкіри, саме тому і виникають ознаки старіння. Але в молодості ці ж клітини постійно відновлюють структуру шкіри, повертаючи їй об’єм, стабільність і еластичність, завдяки чому тривалий час шкіра зберігає молодість, пружність і красу.

Для повернення старіючій шкірі життєвої сили, рівномірності кольору і еластичності існує багато способів і методів, і в основному в них використовуються «чужорідні» (екзогенні) фактори, на які можливі реакції відторгнення і алергічні реакції.

Але є методи, що використовують аутологічні (власні) механізми стимуляції і активізації стволових клітин і фібробластів – ми можемо стимулювати і підтримувати їх без побічних ефектів і з повною біосумісністю.

Методи терапії з використанням аутологічної (власної) плазми крові, збагаченої тромбоцитами, застосовуються в багатьох областях клінічної медицини. Наприклад, в травматології (прискорення процесів загоєння кісткової тканини після переломів), офтальмології (репаративна регенерація рогівки), пародонтології, хірургії (прискорення загоєння ран, лікування виразкових процесів). Останнім часом збагачена тромбоцитами плазма активно застосовується і в гінекології в плані відновлення нормальної статевої функції у післяпологовому періоді.

В даний час дана методика застосовується і в косметології для біоревіталізації, регідратації, уповільнення процесів старіння, омолодження, зменшення глибини зморшок, терапії постакне рубців, стрий, лікування алопеції і т. д.

Метод AUTOSOMA використовує ресурси вашого організму і на 100% підходить особисто вам!

Механізм дії збагаченої тромбоцитами плазми заснований на природних гістохімічних процесах. Активовані тромбоцити, разом з плазмою потрапляючи в тканини організму, вивільняють безліч корисних речовин, серед яких є різні фактори росту (тромбоцитарний, інсуліноподібний, трансформуючий, епідермальний, фактор росту ендотелію судин). У свою чергу чинники зростання зв’язуються з рецепторами фібробластів (основних мезенхімальних клітин), які є головними продуцентами проколагену і тропоеластину — попередників колагену і еластину відповідно.

Унікальність методу AUTOSOMA у Вінниці

 • Комбінований метод використання власної плазми крові, збагаченої тромбоцитами з активованими факторами росту;
 • Комбінований метод ін’єкційної і безін’екційної технологій;
 • Приготування вашого автентичного (власного) крему;
 • Натуральний продукт;
 • Без алергічних реакцій;
 • Відмінний не хірургічний ліфтинг.

При застосуванні методу «АУТОСОМА» зазначається двох етапний ефект:

 • Моментальний — завдяки регідратації тканин і їх насичення мікроелементами, вітамінами, амінокислотами, які у зв’язаному стані перебувають у нашій власній плазмі крові, а після процедури починають активну дію на шкіру;
 • Відстрочений (через 1 — 2 тижні) — завдяки утворенню нового колагену і еластину, а також стимуляції неоангіогенезу (утворення судин мікроциркуляторного русла), що сприяє повному відновленню клітин і усуває ознаки старіння.

Метод AUTOSOMA можна вважати подальшим розвитком відомого і добре зарекомендованого методу плазмоліфтингу, від якого він відрізняється більш стійким і тривалим результатом по наступним основних причинам:

 • за рахунок поліпшеного способу отримання збагаченої неушкодженими і активованими тромбоцитами плазми крові;
 • комбінованого способу введення різних фракцій плазми в проблемні області в одній процедурі: заповнення зморшок методом контурної пластики, фракційна або ін’єкційна мезотерапія і аутологичная маска;
 • використання в якості підтримуючого домашнього догляду унікального аутологічного крему на основі сироватки DERMAGENETICENRICHED SERUM PLAT, який готується безпосередньо при проведенні процедури AUTOSOMA і містить власні фактори зростання клієнта. Завдяки використанню ENRICHED SERUM PLAT клієнт сам, в рамках домашнього догляду, протягом 30 — 45 днів підтримує високу концентрацію чинників зростання в тканинах шкіри.

Базовий курс процедури AUTOSOMA, що дозволяє досягти значних результатів, становить 4…6 процедур, розділених зазвичай проміжком 1…2 місяці, в якому в якості підтримуючого догляду використовується крем на основі ENRICHED SERUM PLAT.

Метод AUTOSOMA відмінно сумісний практично з будь-яким іншим косметичним доглядом та процедурами, так як заснований на використанні власних ресурсів організму для стимуляції механізму клітинного відновлення, і сам може періодично використовуватися протягом багатьох років для антивікової терапії.

Основні показання та протипоказання до процедури

Показання:

 • старіння шкіри обличчя, шиї, області декольте, а також інших чутливих ділянок тіла;
 • фото старіння;
 • погіршення зовнішнього вигляду, у тому числі в’ялість, обвислість і стрії;
 • поява зморшок;
 • недолік колагену.

Протипоказання:

 • пухлини, а особливо злоякісні;
 • рани та рубці;
 • індивідуальна непереносимість;
 • хвороби, які супроводжуються підвищенням температури тіла

Ліцензованих лікарів, які проводять процедуру Аутосома у Вінниці не так і багато. У нашому центрі ви маєте змогу отримати безкоштовну консультацію лікаря косметолога-дерматолога вищої категорії. На всі процедури ми маємо ліцензію і досвід проведення. Будь-ласка записуйтесь на процедуру Аутосома у Вінниці, та насолоджуйтесь своєю красою у повному обсязі!

Наші телефони: (097) 49 08 990  (0432) 68 01 52

Всього найкращого!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *