КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Як запобігти появі прищів та вугрів у дітей?

Вугрі у дітей

Появу у дитини вугрової висипки найчастіше пов’язують з періодом статевого дозрівання. Гормональний розвиток викликає не тільки стрімке зростання всього організму, але і відбивається на стані шкіри.

На думку лікарів-косметологів, вже в дитячому віці можна сказати, чи буде у вашої дитини вугровий висип. Буквально на 3-4 тижні життя у деяких новонароджених з’являються його перші ознаки у вигляді маленьких білих точок в області носа. Зазвичай це дуже лякає батьків, але переживати не варто: мелеми — саме так вони називаються — швидко проходять. В крайньому випадку, обробіть шкіру малюка настоянкою ромашки або, якщо вугрі раптом загнояться, зеленкою.

Саме такі висипання і дають фахівцям право прогнозувати появу вугрового висипу у підлітковому віці. Скоринки на волосистій частини голови, які називаються гнейс або себорейні скоринки (схожі на спресовану жовтого кольору лупу) і бувають у більшості немовлят, можуть пройти без сліду, а можуть в подальшому трансформуватися в жирну шкіру, чорні вугрі і лупу.

Іноді «гормональний вибух» відбувається у однорічної дитини. Саме в цей період у дитини можуть крім перерахованих вище висипань з’явитися і перші справжні чорні вугри. Ні в якому разі не намагайтеся самостійно видалити їх: шкіра у малюка дуже ніжна, вивідні сальні протоки теж, і, якщо ви самі почнете тиснути вугри, то напевно залишиться слід! Лікарі рекомендують видалити їх, але в медично-косметологічному центрі, де фахівець виконає цю процедуру з дотриманням всіх правил медицини і гігієни.

Найголовніше, чому мама і тато повинні навчити свого малюка з самого раннього дитинства, — це правильно вмиватися. Найкраще це робити м’якою кип’яченою водою, а особливо жирні ділянки шкіри очищати спеціальним дитячим молочком круговими рухами. Якщо шкіра дуже жирна — це кидається в очі (через 30 хвилин після вмивання вона знову блищить), то слід ще і протирати спеціальним лосьйоном для жирної шкіри.

Як правило, такого догляду достатньо просто при жирній шкірі з рідкими проявами чорненьких вугрів. Якщо ж хвороба прогресує, наприклад, з’являються червоні вугри з гнійними головочками — не варто вивчати всілякі рекламні засоби від прищів, краще відразу записатися на прийом до лікаря-дерматолога, який виявить причину захворювання і випише ліки, які допоможуть придушити дію мікробної флори.

Часто батьки дітей, що мають проблемну шкіру, запитують, з якого віку можна проводити чистку обличчя. Справа в тому, що вікових показань до чищення не існує. Її можна проводити і в дев’ятирічному віці, коли для цього є показання (закупорка пір), і навіть однорічному маляті.

Ще слід звернути увагу на безконтрольне застосування дитиною косметичних засобів: одеколонів, лосьйонів. Вони теж погано впливають на шкіру, вугровий висип не тільки не проходить, а навпаки, збільшується, тому що тим самим здорова шкіра як би стягується і втрачає здатність чинити опір, стає більш сприйнятливою до мікробної флори, як наслідок з’являються екземи тощо.

Але крім догляду за шкірою дуже важливо збалансоване харчування і активний спосіб життя, оскільки діти зі схильністю до вугрової висипки або себорейним проявів знаходяться в так званій групі ризику по захворюваннях шлунково-кишкового тракту, печінки, підшлункової залози.

Маленький прищик на шкірі вашого немовляти заслуговує найпильнішої уваги фахівців, а не звичайного припікання спиртом. Перш ніж купувати розрекламовану косметику, варто просто дотримуватися режиму дня, займатись спортом і правильно харчуватися.

Якщо у Вашої дитини, підліток це чи ще маля, Ви побачили перші ознаки вугрової хвороби — не відкладайте візит до дерматолога. Запрошуємо усіх батьків на консультацію до лікаря-дерматолога вищої категорії. Хай шкіра Вашої дитини буде завжди чистою!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *