КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Обгортання — як спосіб гарно виглядати та почуватися

Обгортання у Вінниці

Обгортання

Ця косметична процедура є на сьогоднішній день однією з найбільш ефективних способів догляду за шкірою тіла. Залежно від застосовуваного засобу, обгортання може надавати стимулюючу, заспокійливу, оздоровлюючу або тонізуючу дію.

Це крок на шляху позбавлення від жирових відкладень, зайвої ваги, целюліту, розтяжок, відновлення загального тонусу. Шкіра стане пружною і гладенькою. 

Як відбувається обгортання

Для підготовки шкіри до хорошого засвоєння активних речовин попередньо проводять пілінг із застосуванням скрабів на основі спеціальних солей і грязей. Це дозволяє видалити ороговілі частинки і максимально відкрити пори. Шкіра очищається, що дає можливість поживним речовинам глибоко проникати всередину. Після зняття пілінгу та насення заспокійливих засобів, приступають безпосередньо до обгортання: на проблемні ділянки наносять спеціальні суміші з активними речовинами або гелі, а на тіло — основу, яка може складатися з грязей, подрібнених водоростей, солей. Тіло обертають спеціальною плівкою і загортають у термоковдру. Вплив відбувається протягом 30-40 хвилин, після чого все змивають теплою водою. Потім зазвичай роблять масаж, наносять спеціальні тонізуючі гелі, креми для закріплення результату.

 Суміші для обгортання

Різноманітні компоненти, що використовуються при проведенні процедури дають різний вплив. Суміш для обгортання може бути на основі водоростей, грязей, глини, лікувальних трав, меду, кави з додаванням масел, різних екстрактів, фруктів, спецій. Присутність вітамінів, мікроелементів, мінералів дозволяє не тільки боротися з целюлітом, жировими відкладеннями, а й благотворно впливати на імунну систему, відновлювати кровообіг в шкірі, підшкірних структурах, підвищувати її пружність, еластичність. У цілому, вплив обгортання на організм діє очищуючи та зміцнюючи. Ви відчуєте прилив сил, а настрій покращиться.

Які суміші краще використовувати для обгортання?

  • Для спалювання жирів, зниження ваги, позбавлення від целюліту застосовуються водоростеві, сольові суміші, які допомагають відновити нормальний рівень макро-і мікроелементів, очищають, підтягують шкіру;
  • Суміші на основі глини повертають тонус, зміцнюють стінки кровоносних судин, насичують мінералами та поживними речовинами, нормалізують баланс вологості, надають шкірі здоровий вигляд;
  • Парафінові суміші омолоджують шкіру, покращують контури тіла, допомагають боротися з целюлітом.
  • Медові — також дуже ефективні в боротьбі з целюлітом.
  • Процедури з використанням кавових зерен сприяють виведенню токсинів, стимулюють розщеплення жирів, зволожують і оновлюють шкіру, ефективно борються з целюлітом.
  • Наявність трав у складі стимулює кровообіг, виводить шлаки, очищає дихальні шляхи, надає релаксуючу дію.
  • Фруктові, шоколадні, йогуртні обгортання мають омолоджуючий ефект, піднімають настрій.

Вибір залежить безпосередньо від поставленої мети і бажаного результату.

Ефект досягається за рахунок нанесення на проблемні ділянки тіла активних косметичних засобів, під впливом яких відбувається відтік зайвої рідини з тканин. Використовувані речовини надають лікувальний, косметичний або просто оздоровчий вплив. Після процедури шкіра стає гладкою, пружною, нерівності розгладжуються, поліпшується настрій і самопочуття. Однак якщо основна мета — схуднення, то варто пам’ятати, що через властивості води відновлювати свій рівень, обгортання не є найефективнішим засобом. Для досягнення максимального стійкого ефекту рекомендуються додаткові інтенсивні фізичні навантаження, правильне харчування та інші процедури (масаж, міостимуляція).

Запрошуємо на процедуру обгортання та масажу до нашого центру! Телефонуйте: (097) 49 08 990 (067) 91 48 607!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *