Карбокситерапія у Вінниці: ефект, ризики та показання
Кожен день з’являється все більше нових косметичних процедур, які обіцяють позбавити від багатьох проблем, пов’язаних із зовнішнім виглядом, особливо це стосується антивікових змін. Карбокситерапія для нашого ринку косметологічних послуг, практично новинка, і пропонує цю процедуру далеко не кожен салон.
Тим не менш, помітне стійке зростання інтересу до процедури, а значить потрібно інформуватися і дізнатися про процедуру, як можна більше. Тільки знаючи, які у косметологічної процедури плюси і мінуси, і її результативність, можна прийняти рішення спробувати чи ні.
Карбокситерапія – що це таке?
Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Результатом карбокситерапії є позбавлення від зморшок навколо очей, від розтяжок, шкіра стає еластичнішою, руйнуються підшкірні жирові відкладення.
Види карбокситерапії
Неінвазивна — призначена для тих, хто не переносить ін’єкцій. Вуглекислий газ намагаються водити під шкіру трансдермальним методом, тобто використовуючи своєрідну маску.
Ін’єкційна – за допомогою спеціальних тонких голок під шкіру вводиться двоокис вуглецю. Процедура займає звичайно від 15 хвилин до півгодини, залежно від розміру оброблюваної ділянки.
Як працює карбокситерапія?
Не секрет, що рівень колагену в організмі починаючи з 25 років неухильно падає. Для того щоб поповнити його запаси, щодня вигадують все більше нових способів, але карбокситерапію, деякі косметологи називають найбільшим проривом в косметології після ботоксу.
Коли двоокис вуглецю потрапляє під шкіру, організм це сприймає як нестачу кисню і реагує, збільшуючи потік крові і з ним, кисню. В результаті, клітини епідермісу отримують хорошу дозу поживних речовин і необхідного кисню, що стимулює вироблення колагену, регенерацію клітин і запобігає втраті вологи.
На які ділянки тіла застосовується карбокситерапія?
- Шкіра навколо очей. Дана процедура, одна з небагатьох, яка дозволяє обробити цю ділянку шкіри обличчя. За допомогою карбокситерапії вирішують проблему темних кіл, дрібних зморшок і втрати еластичності;
- Шия і декольте. Зморшки на шиї і в’яла шкіра декольте досить негативно впливають на самооцінку, тому ін’єкції діоксиду вуглецю є досить затребуваною процедурою;
- Шкіра обличчя. Для відновлення шкіри після акне, для в’янучої шкіри. Застосовується для всіх типів шкіри.
Крім указаних ділянок шкіри, карбокситерапія успішно застосовується і на інші ділянки тіла, наприклад, з метою позбавлення від целюліту і розтяжок.
Наскільки процедура безпечна?
Якщо карбокситерапія проводиться професіоналом із застосуванням сертифікованої продукції, то даний вид косметологічної процедури абсолютно безпечний.
Під шкіру вводять не будь-який діоксид вуглецю, а спеціальний, медичний. Навіть якщо доза, яка потрапляє в епідерміс, підвищена, це не носить жодних негативних наслідків, так як цей газ абсолютно безпечний і абсорбується організмом протягом 5 хвилин.
Для якого віку призначена карбокситерапія?
Досвідчені косметологи вважають, що такі не хірургічні процедури, як карбокситерапія варто почати робити біля 30 років, так як саме в цьому віці і починають проявлятися ознаки старіння.
Своєчасний догляд за шкірою обличчя, дозволить довше зберегти свіжість і молодість шкіри, тому про правильний догляд варто задуматись, як можна раніше. Так чи інакше, карбокситерапію варто робити, якщо шкіра втрачає еластичність і є зморшки.
Це болісно?
В цілому, процедура не болюча, так як голки дуже і дуже тонкі, є тільки неприємне відчуття. Часто, перед процедурою застосовують крем з знеболюючим ефектом. Голки не вводяться так далеко, щоб дістати нервові закінчення.
У чому полягає процедура і цілий курс карбокситерапії?
Сама процедура не займає багато часу. Шкіру очищають, наносять, якщо необхідно, знеболюючий крем, і, власне, за допомогою уколів вводять газ. Через 5-10 хвилин після процедури, газ всмоктується і більше на обличчі ніяких слідів не повинно залишатися.
У залежності від поставленої мети, курс карбокситерапії становить 6-12 процедур. Виконується процедура кілька разів на тиждень, один раз в рік.
Показання до застосування карбокситерапії
- Шкіра, що в’яне;
- Мімічні зморшки навколо очей;
- Втрата еластичності шкіри шиї і декольте;
- Розтяжки;
- Судинні зірочки;
- Темні кола під очима;
- Друге підборіддя;
- Передчасне старіння шкіри;
- Целюліт;
- Прищі і сліди після прищів.
Протипоказання і побічні ефекти
Можливі ризики:
- Припухлість в місцях уколу;
- Синці, які проявляються при неправильному введенні препарату;
- Почервоніння.
Карбокситерапія протипоказана при:
- Вагітності та годуванні груддю;
- Підвищеному тиску;
- Порушення функцій нирок і печінки;
- Тромбофлебіті;
- Анемії;
- Наявності запальних процесів.
Які результати чекати після карбокситерапії
Карбокситерапія дає видимі результати вже після першої процедури, а після цілого курсу, отримують наступні результати:
- Активізується регенерація шкіри;
- Поліпшується кровообіг;
- Виявляється виражений ліфтинг-ефект;
- Підвищується еластичність шкіри;
- Розгладжуються дрібні зморшки;
- Розтяжки зменшуються.
Карбокситерапія процедура не з дешевих, (вартість указана у нашому прайсі), але обіцяє поліпшити зовнішній вигляд і вирішити багато проблем. Якщо ви вирішили що пора серйозно зайнятися своєю зовнішністю, то дана процедура, безумовно, гідна уваги.
Добавить комментарий